QNB Finansbank      Garanti      GT      Akbank      TFKB      İş Bankası      Kibar Holding      Arkas      Diğer     

 

GT kategorisine ait içerikler
 
Şampiyon "Nevresim Takımı"
Garanti Teknoloji 12. Bowling Turnuvası Şampiyonu toplamda 1305 puan toplamayı başaran Nevresim Takımı oldu. Go To Power ekibi 1283 puanla turnuvada ikinciliği elde ederken, İsimsiz Takım 1238 puanla günü bronz madalya ile tamamladı.
Masa Tenisi Şampiyonları Belli Oldu
Garanti Teknoloji 6. Masa Tenisi Şampiyonları bayanlarda Çağla Laçin Ulaş olurken, erkeklerde ise kupa dördüncü kez arka arkaya Gürkan Çoban'ın ellerinde yükseldi.
"500 T" Labutları Ezdi Geçti
Garanti Teknoloji 11. Bowling Turnuvası heyecanında 500 T takımı topladığı 704 puanla şampiyonluğa ulaştı. Turnuvada ikinciliği 686 puanlı İsimsiz Takım elde ederken, 619 puan toplayan Go To Power bronz madalya ile günü tamamladı.
Potanın Kralı "HIGH 5"
Bu yıl 10. kez gerçekleştirilen GT Basket Cup'ta şampiyon finalde güçlü rakibi 3+1'i 19-9 yenmeyi başaran HIGH 5 oldu. Turnuvada üçüncülüğü ise Roger That takımına 12-7 üstünlük sağlayan Pau Gasol ekibi elde etti.
Şampiyon Üstadlar-1
Garanti Teknoloji 4x4 Voleybol Turnuvası Şampiyonu finalde güçlü rakibi Nevresim Takımı'nı 2-1 yenmeyi başaran Üstadlar-1 oldu. Turnuvada üçüncülüğü ise Üstadlar-2 ekibini 2-0 yenen Bilemiyorum takımı elde etti.
Yıldız'lar Koşuda
Garanti Teknoloji Aktif Yaşam Koşuları'nın bu haftaki durağı doğal güzellikleriyle ve harika atmosferiyle Yıldız Parkı'ydı. 26 Nisan Pazar günü çalışanlarımız yeşillikler içinde bolca oksijen depolayarak güne başladılar.
Koşuda Son Virajı Döndük
Garanti Teknoloji Aktif Yaşam Koşularının bu haftaki durağı Caddebostan Sahili'ydi. Katılımcılarımız harika bir bahar sabahında güne deniz kenarında sağlıklı bir etkinlikle başladılar.
Yeşilköy'de Koşu Keyfi
Garanti Teknoloji Aktif Yaşam Koşularımızın bu yılki ikinci durağı Yeşilköy Sahili'ydi. 12 Nisan Pazar günü Garanti Teknoloji'liler harika bir havada güne sağlıklı başladılar.
Sağlığa Koşuyoruz
Her yıl sağlıklı yaşam için yapılan Garanti Teknoloji Aktif Yaşam Koşularımız Belgrad turuyla başladı. 4 Nisan Cumartesi sabahı çalışanlarımız sağlıklı yaşama bir adım daha atmak için Belgrad'ın muhteşem doğasında bir araya geldi.
Gürkan Çoban Art Arda Üçüncü Kez Şampiyon
Garanti Teknoloji 5. Masa Tenisi Turnuvası'nda Gürkan Çoban aralıksız üçüncü defa şampiyonluğunu ilan etti. Finalde rakibi Yusuf Belek'i 3-0 yenen Gürkan Çoban bu yıl da kupanın sahibi olmayı başardı. Turnuva da gümüş madalyanın sahibi Yusuf Belek olurken, Olcay Beren günü üçüncü olarak tamamladı.
Şampiy10 "Angry Birds"
Bu yıl onuncusu gerçekleştirilen Garanti Teknoloji Bowling Turnuvası şampiyonu 777 puanla tüm rekorları alt üst eden Angry Birds takımı oldu. Turnuvada ikinciliği 601 puan toplayan Hot Shot elde ederken, 596 puanlı Cool-Men takımı bronz madalya hakkı kazandı.
İlk Şampiyon Olcay Beren
Bu yıl ilk defa gerçekleştirilen bilardo turnuvamızda ilk şampiyon harika oyunlarıyla tüm rakiplerini geride bırakan Olcay Beren oldu. Turnuvada ikinciliği Cihan Yüceer elde ederken, üçüncülük maçını kazanan Mustafa Erbay bronz madalyayı hak etti.
Filede Şampiyon Gang of 4
Bu yıl ilk kez düzenlenen Garanti Teknoloji 4x4 Voleybol Turnuvası'nda finalde Above the Net takımını 2-1 yenmeyi başaran Gang of 4 şampiyonluğa ulaştı.
Güne Belgrad Ormanı'nda Başlangıç
Garanti Teknoloji Aktif Yaşam Koşusu için bu hafta sonu Belgrad Ormanı'ndaydık.
Pistlerin Kral ve Kraliçesi Belli Oldu
Garanti Teknoloji 2. Karting Turnuvası hız tutkunlarını bir araya getirdi. Erkeklerde "Çağdaş Yıldız" pistin en hızlı ismi olmayı başardı ve kupanın sahibi oldu. Kadınlarda ise geçen senenin de şampiyonu olan "Aslı Evin Erköseoğlu" ikinci kez bu sevinci yaşadı.
Koşu Temposu Giderek Artıyor
Garanti Teknoloji Aktif Yaşam Koşuları'nın üçüncüsü Caddebostan sahilde gerçekleşti.
Yağmur Bizi Durduramadı
Aktif Yaşam Koşuları'nda tempo artarak devam ediyor. Doğal yeşilliklerle kaplı Yıldız Parkı'nda buluşan Garanti Teknoloji çalışanları sağlıklı egzersizle hafta sonuna başladılar.
Aktif Yaşam Koşuları Yeşilköy Sahili'yle Başladı
2. Aktif Yaşam Koşuları'nın ilk etabı 5 Nisan Cumartesi günü Yeşilköy'de gerçekleşti. Yaklaşık bir buçuk saat süren antrenman sonunda koşu tutkunu çalışanlarımız hem sabah sporlarını yaptılar hem de güzel deniz havasını soluma fırsatı buldular.
Şampiyon Ünvanını Korudu
Bu sene 4. kez düzenlenen Garanti Teknoloji Masa Tenisi Turnuvası'nı finalde güçlü rakibi Edip Çilli'yi 3-0 yenmeyi başaran geçtiğimiz senenin de şampiyonu Gürkan Çoban kazandı. Kadınlarda ise çekişmeli geçen final maçında 2-1'lik skorla galip gelen Çağla Laçin Ulaş kupanın sahibi oldu.
Şampiyon “Kızsız Erkekli”
9. Garanti Teknoloji Bowling Turnuvası şampiyonu çekişmeli geçen final etabında 734 puan yaparak rakiplerini geride bırakan Kızsız Erkekli takımı oldu.
    Sayfa No : 1 2 3 Sonraki >>   
Toplam 47 Kayıt
 
 
SporMax Türkiye
SporMax Türkiye spor eğitimli kadrosuyla düzenlediği tüm organizasyonlara deneyim, devamlılık ve değer katıyor.
Şirketler Ligi
Kurumsal profesyonelliğin, sportif performansla buluştuğu platform...

www.sirketlerligi.com

Siz Sadece Katılın!
Bizim işimiz uzmanlık ve zaman gerektiren sportif aktivitelerinizi düzenlemek size düşen ise sadece gelip katılmak!
Kalite Belgesi
SporMax Türkiye profesyonel spor organizasyonları alanında "International Organization for Standardization" kalite belgesi almaya hak kazanan ilk ve tek kuruluştur.
Referanslar
SporMax Türkiye'den kurumsal sportif çözüm desteği alan kuruluşlar...
 
 
Ana Sayfa  -  Reklam  -  Sponsorluk  -  İletişim Copyright © SporMax Türkiye
 
Derinev Web İstasyonu