QNB Finansbank      Garanti      GT      Akbank      TFKB      İş Bankası      Kibar Holding      Arkas      Diğer     

 

İş Bankası kategorisine ait içerikler
 
Ödül Töreni Coşkusu
İş'te Turnuvada tüm branşlarda final maçlarının ardından kupa, madalya ve plaketlerin taktim edileceği ödül törenine geçildi.
Şampiyon Ataşehir...
“İş’te Turnuva”da 3 Haziran Cumartesi günü oynanan 1. Lig final karşılaşmasında rakibi Milli Reasürans’ı 4-2’lik sonuçla yenmeyi başaran Ataşehir şampiyonluğa uzanan takım oldu. Milli Reasürans gümüş madalyanın sahibi olurken, Anadolu Sigorta turnuvadan bronz madalya ile ayrıldı. Turnuvada dördüncülük ve Fair Play kupası İnsan Kaynaklarının oldu.
Şampiyon Kazlıçeşme...
“İş’te Turnuva”da 3 Haziran Cumartesi günü oynanan 2. Lig final karşılaşmasında rakibi Hukuk Müşavirliği’ni penaltılara giden maçta 6-5’lik sonuçla yenmeyi başaran Kazlıçeşme şampiyonluğa uzanan ekip oldu. Hukuk Müşavirliği gümüş madalyanın sahibi olurken, Camiş Ambalaj turnuvadan üçüncü olarak ayrıldı. Turnuvanın dördüncüsü ise PKİTB oldu.
Potada’nın Efendisi Bağlarbaşı
“İş’te Turnuva” Basketbol Turnuvası’nda 3 Haziran günü oynanan madalya müsabakaları sonunda ilk dört sıra belli oldu. Turnuvada kupanın sahibi Bağlarbaşı olurken, finalde rakibine mağlup olan Anadolu Hayat Emeklilik yılı ikinci olarak tamamladı. Turnuvanın üçüncüsü ise Şişecam karşısında sahadan galip ayrılan Rıhtım Kadıköy Bulls oldu.
Filede Şampiyonlar Belli Oldu
“İş’te Turnuva” Voleybol Turnuvası’nda 3 Haziran Cumartesi günü oynanan final maçlarının ardından şampiyonlar belli oldu. Erkeklerde Anadolu Sigorta’yı 3-0 yenen Ditkob ve kadınlarda ise Karma’yı 3-2 yenen Tekvoloji takımları kupanın sahibi olmayı başardılar.
Finalistler Belli Oldu
“İş’te Turnuva” Voleybol Turnuvası’nda finalistler belli oldu. Kadınlarda Karma ile Tekvoloji eşleşirken, erkeklerde Anadolu Sigorta ile Ditkob takımları karşı karşıya gelecek. Üçüncülük maçlarının 2 Haziran’da oynanacağı turnuvada final heyecanı 3 Haziran günü yaşanacak.
Potada Kupa Sahibini Arıyor
“İş’te Turnuva” Basketbol Turnuvası’nda 30 Mayıs Salı günü oynanan yarı finallerin ardından gözler üçüncülük ve final maçlarına çevrildi. Çekişmeli geçen maçlar sonunda güçlü rakibi Şişecam’ı geçmeyi başaran Anadolu Hayat Emeklilik ile Rıhtım Kadıköy Bulls’u yenen Bağlarbaşı müthiş finalde karşılaşacak.
Kortta Şampiyonlar Belli Oldu...
"İş'te Turnuva"tenis branşında yarı final ve final karşılaşmaları 27-28 Mayıs tarihlerinde oynandı. Zorlu rally'lerin ardından ve keyifli geçen maçların ardından kupalar sahiplerini buldu.
Final’in Adı Belli Oldu…
Futbol 1. ve 2. Lig’de 28 Mayıs Pazar günü oynanan yarı final karşılaşmalarının ardından finalistler belli oldu. 1. Ligde Milli Reasürans ile Ataşehir finale kalırken, 2. Ligde ise Kazlıçeşme ile Hukuk Müşavirliği şampiyonluk için sahaya çıkacaklar.
Filede Finale Doğru
“İş’te Turnuva” Voleybol Turnuvası 27 Mayıs Cumartesi günü oynanan yarı final maçlarıyla devam etti. Maçların ardından kadınlarda finalistler belli olurken, erkeklerde son finalist 31 Mayıs Çarşamba günü oynanacak maçın ardından belli olacak.
Potada Yolu Yarıladılar
“İş’te Turnuva” Basketbol Turnuvası’nda 23-24 Mayıs tarihlerinde çeyrek final heyecanı yaşandı. Çekişmeli geçen maçlar sonunda yarı finale kalan takımlar belli oldu. Yarı finalde Şişecam ile Anadolu Hayat Emeklilik eşleşirken, Bağlarbaşı’nın rakibi Rıhtım Kadıköy Bulls oldu.
Yarı Final Programı Belli Oldu...
Futbol 1. Lig grup maçları 17-18 Mayıs tarihlerinde oynanan maçlarının ardından tamamlandı. Milli Reasürans, İnsan Kaynakları, Ataşehir ve Anadolu Sigorta yarı finale yükselen takımlar oldu. Şimdi gözler 28 Mayıs Pazar günü oynanacak olan yarı final maçlarına çevrildi.
Çeyrek Finalistler Belli Oldu
“İş’te Turnuva” Basketbol Turnuvası’nda 16-17 Mayıs tarihlerinde oynanan maçların ardından çeyrek finale adını yazdıran takımlar belli oldu. Heyecan dolu geçen ve izleyenlerin basketbola doyduğu grup maçlarının ardından gözler şimdi çeyrek final maçlarında olacak.
Kortta Yarı Finalisteler Belli Oldu...
“İş’te Turnuva” tenis branşında erkekler ve kadınlar kategorilerinde yarı finalistleri belirleyecek maçlar 13-14 Mayıs tarihinde oynandı. Birbirinden zevkli karşılaşmaların ardından her iki kategoride de yarı finalistler belli oldu.
Yarı Finalistler Belli Oldu...
Futbol 2. Ligde çeyrek final maçlarının ardından yarı finale kalan takımlar belli oldu. 1. Ligde ise grup maçları 17-18 Mayıs tarihlerinde oynanacak maçlarla tamamlanıyor.
Potada Gruplarda Sona Gelindi
“İş’te Turnuva” Basketbol Turnuvası 13 Mayıs Cumartesi günü oynanan maçlarla devam etti. B ve C gruplarında maçlar sona ererken, A grubunda son maçlar oynanacak. Grup müsabakalarının tamamlanmasının ardından çeyrek finale kalacak takımlar belli olacak.
Filede Yarı Finalistler Belli Oldu
“İş’te Turnuva” Voleybol Turnuvası’nda 14 Mayıs Pazar günü oynanan maçların ardından yarı finalistler belli oldu. Müthiş çekişmeye sahne olan grup maçlarının sonunda finale adını yazdıracak takımlar 27 Mayıs Cumartesi günü oynanacak yarı final maçlarıyla belli olacak.
Çeyrek Final Programı Belli Oldu...
“İş’te Turnuva”da futbol 2. Lig çeyrek final müsabakaları 13-14 Mayıs tarihlerinde oynanacak maçlarla devam edecek. Birbirinden keyifli geçmeye aday maçlarda yarı final biletini bakalım hangi takımlar alacak.
Teniste Çeyrek Finalistler Belli Oldu...
“İş’te Turnuva” tenis branşında erkekler ve kadınlar kategorilerinde çeyrek finalistleri belirleyecek maçlar 6-7 Mayıs tarihinde oynandı. Birbirinden zevkli karşılaşmaların ardından her iki kategoride de çeyrek finalistler belli oldu.
Çeyrek Finalistler Belli Oldu...
İş'te turnuva 2. Lig futbolda 6-7 Mayıs haftasında oynanan maçların ardından çeyrek finalisteler belli oldu. 1. Ligde ise heyecan 3. hafta müsabakalarıyla devam etti.
    Sayfa No : 1 2 3 4 5 6 Sonraki >>   
Toplam 108 Kayıt
 
 
SporMax Türkiye
SporMax Türkiye spor eğitimli kadrosuyla düzenlediği tüm organizasyonlara deneyim, devamlılık ve değer katıyor.
Şirketler Ligi
Kurumsal profesyonelliğin, sportif performansla buluştuğu platform...

www.sirketlerligi.com

Siz Sadece Katılın!
Bizim işimiz uzmanlık ve zaman gerektiren sportif aktivitelerinizi düzenlemek size düşen ise sadece gelip katılmak!
Kalite Belgesi
SporMax Türkiye profesyonel spor organizasyonları alanında "International Organization for Standardization" kalite belgesi almaya hak kazanan ilk ve tek kuruluştur.
Referanslar
SporMax Türkiye'den kurumsal sportif çözüm desteği alan kuruluşlar...
 
 
Ana Sayfa  -  Reklam  -  Sponsorluk  -  İletişim Copyright © SporMax Türkiye
 
Derinev Web İstasyonu