Erkekler Fikstür ve Program

2019 Erkekler Kategorisi Programı

Maç No

Erkekler 1. Tur Maçları

Tarih

Saat

Sonuç

1

Tuğrul Nakipoğlu (1)

 

:

 

Bye

 

 

 

2

Emre Kalyon

0

:

2

Orkun Gücüm

6 Nisan C.tesi

10:00

0/6 - 1/6

3

Tuğberk Attar

 

:

 

Bye

 

 

 

4

Ekrem Kurulay

 

:

 

Bye

 

 

 

5

Önder Erol

 

:

 

Bye

 

 

 

6

Osman Candan Yüksel

2

:

0

Görkem Susam

6 Nisan C.tesi

11:00

O.Candan Yüksel (WO)

7

Aleattin Erdem

0

:

2

Emre Sarmaşık

6 Nisan C.tesi

12:00

6/7 - 3/6

8

Ahmet Erdinç Ayar

 

:

 

Bye

 

 

 

9

Aydoğan Atlı

 

:

 

Bye

 

 

 

10

Bertuğ Mete

1

:

2

Hakan Ulu

6 Nisan C.tesi

13:00

7/6 - 5/7 - 8/10

11

Sinan Kaptan

2

:

0

İbrahim Emre Ünver

6 Nisan C.tesi

14:00

6/4 - 6/2

12

Ozan Çangara

 

:

 

Bye

 

 

 

13

Ali Özaslan

 

:

 

Bye

 

 

 

14

Hasan Doğan

0

:

2

İzzet Topçuoğlu

6 Nisan C.tesi

15:00

İzzet Topçuoğlu (WO)

15

Seyithan Ayvazoğlu

2

:

0

Tolga Başarmış

6 Nisan C.tesi

16:00

6/1 - 6/2

16

Sunay Çalışır (4)

 

:

 

Bye

 

 

 

17

Zafer Karabaşoğlu (3)

 

:

 

Bye

 

 

 

18

Bülent Esmer

0

:

2

Anıl Çınar

6 Nisan C.tesi

17:00

3/6 - 4/6

19

Ali Gökçecik

0

:

2

Alper Akgün

6 Nisan C.tesi

18:00

2/6 - 0/6

20

Tayfun Akkuş

 

:

 

Bye

 

 

 

21

Mehmet Türk

 

:

 

Bye

 

 

 

22

Hulusi Soydan

2

:

1

Hasan Kıvanç Çil

6 Nisan C.tesi

19:00

4/6 - 6/0 - 10/5

23

Ömer Bağrıyanık

2

:

0

Serkan Ayhan

7 Nisan Pazar

12:00

6/3 - 6/1

24

Orhan Aslan

 

:

 

Bye

 

 

 

25

Kazım Feritoğlu

 

:

 

Bye

 

 

 

26

Güneş Erverdi

2

:

0

Kaan Tuncalı

7 Nisan Pazar

13:00

Güneş Erverdi (WO)

27

Orhan Özdemir

0

:

2

Kerem Atalay

7 Nisan Pazar

17:00

Kerem Atalay (WO)

28

M. Fırat Turgay

 

:

 

Bye

 

 

 

29

Necati Doğan Altın

 

:

 

Bye

 

 

 

30

Aytaç Gazioğlu

0

:

2

Çetin Rıfat İpekçi

7 Nisan Pazar

18:00

Ç. Rıfat İpekçi (WO)

31

Berkant Yılmaz

0

:

2

Arda Apaydın

7 Nisan Pazar

19:00

5/7 - 0/6

32

Murat Hatipoğlu (2)

 

:

 

Bye

 

 

 

Maç No

Erkekler 2. Tur Maçları

Tarih

Saat

Sonuç

33

Tuğrul Nakipoğlu

0

:

2

Orkun Gücüm

20 Nisan C.tesi

10:00

Orkun Gücüm (Wo)

34

Tuğberk Attar

2

:

0

Ekrem Kurulay

13 Nisan C.tesi

16:00

Tuğberk Attar (WO)

35

Önder Erol

2

:

0

Osman Candan Yüksel

13 Nisan C.tesi

17:00

6/1 - 2/0 (Önder Erol WO)

36

Emre Sarmaşık

0

:

2

Ahmet Erdinç Ayar

13 Nisan C.tesi

18:00

1/6 - 4/6

37

Aydoğan Atlı

2

:

0

Hakan Ulu

13 Nisan C.tesi

19:00

6/1 - 6/4

38

Sinan Kaptan

2

:

0

Ozan Çangara

14 Nisan Pazar

10:00

6/0 - 6/1

39

Ali Özaslan

2

:

0

İzzet Topçuoğlu

14 Nisan Pazar

09:00

6/0 - 6/3

40

Seyithan Ayvazoğlu

0

:

2

Sunay Çalışır

14 Nisan Pazar

12:00

1/6 - 1/6

41

Zafer Karabaşoğlu

2

:

0

Anıl Çınar

14 Nisan Pazar

13:00

6/2 - 6/4

42

Alper Akgün

1

:

2

Tayfun Akkuş

14 Nisan Pazar

14:00

6/1 - 3/6 - 9/11

43

Mehmet Türk

2

:

0

Hulusi Soydan

14 Nisan Pazar

15:00

6/2 - 6/2

44

Ömer Bağrıyanık

2

:

0

Orhan Aslan

20 Nisan C.tesi

15:00

6/3 - 6/3

45

Kazım Feritoğlu

1

:

2

Güneş Erverdi

13 Nisan C.tesi

09:00

3/6 - 6/3 - 3/10

46

Kerem Atalay

2

:

0

M. Fırat Turgay

14 Nisan Pazar

18:00

Kerem Atalay (WO)

47

Necati Doğan Altın

1

:

2

Çetin Rıfat İpekçi

14 Nisan Pazar

17:00

6/1 - 3/6 - 5/10

48

Arda Apaydın

0

:

2

Murat Hatipoğlu

14 Nisan Pazar

11:00

1/6 - 4/6

Maç No

Erkekler 3. Tur Maçları

Tarih

Saat

Sonuç

49

Orkun Gücüm

2

:

0

Tuğberk Attar

21 Nisan Pazar

10:00

Orkun Gücüm (Wo)

50

Önder Erol

2

:

Ahmet Erdinç Ayar

24 Nisan Çarş

21:00

Önder Erol (WO) 

51

Aydoğan Atlı

0

:

2

Sinan Kaptan

21 Nisan Pazar

12:00

0/6 - 2/6

52

Ali Özaslan

0

:

2

Sunay Çalışır

21 Nisan Pazar

13:00

2/6 - 2/6

53

Zafer Karabaşoğlu

2

:

0

Tayfun Akkuş

21 Nisan Pazar

14:00

6/1 - 7/5

54

Mehmet Türk

2

:

0

Ömer Bağrıyanık

21 Nisan Pazar

15:00

6/1 - 6/2

55

Güneş Erverdi

 2

:

Kerem Atalay

24 Nisan Çarş

20:00

6/4 - 1/6 - 10/6 

56

Çetin Rıfat İpekçi

0

:

2

Murat Hatipoğlu

21 Nisan Pazar

17:00

3/6 - 2/6

Maç No

Erkekler Çeyrek Final Maçları

Tarih

Saat

Sonuç

57

Orkun Gücüm

 0

:

Önder Erol

27 Nisan C.tesi

10:00

4/6 - 1/6 

58

Sinan Kaptan

 0

:

Sunay Çalışır

27 Nisan C.tesi

11:30

2/6 - 5/7 

59

Zafer Karabaşoğlu

2

:

Mehmet Türk

27 Nisan C.tesi

13:00

6/4 - 6/2

60

Güneş Erverdi

0

:

2

Murat Hatipoğlu

27 Nisan C.tesi

14:30

1/6 - 0/6 

Maç No

Erkekler Yarı Final Maçları

Tarih

Saat

Sonuç

61

Önder Erol

 0

:

Sunay Çalışır

4 Mayıs C.tesi

10:00

1/6 - 1/6 

62

Zafer Karabaşoğlu

 0

:

Murat Hatipoğlu

4 Mayıs C.tesi

11:30

3/6 - 1/6 

Maç No

Erkekler 3. lük ve Final Maçları

Tarih

Saat

Sonuç

63

Önder Erol

 0

:

Zafer Karabaşoğlu

11 Mayıs C.tesi

12:30

4/6 - 4/6 

64

Sunay Çalışır

2

:

Murat Hatipoğlu

11 Mayıs C.tesi

14:00

6/3 - 6/1 

 

28.03.2019