Kadınlar Fikstür ve Program

Kadınlar 1. Hafta Maçları

Saat

30 Mart Cumartesi

Grup

Sonuç

10:00

Dinemis Budak

2

:

0

Leyla Çiler Kan

C

6/0 - 6/1

11:00

Işıl Ercan

1

:

2

Hazal Ertüzün

A

6/1 - 2/6 - 4/10

12:00

Canan Ökten

2

:

0

Şükran Nihan Şen

A

6/0 - 6/1

14:00

Derya Salur

2

:

0

Zeynep Küçükakdere

B

6/0 - 6/1

15:00

Sevdiye Öztürk

2

:

0

Ebru Aslan

D

6/0 - 6/1

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadınlar 2. Hafta Maçları

Saat

7 Nisan Pazar

Grup

Sonuç

10:00

Hazal Ertüzün

2

:

0

Canan Ökten

A

6/0 - 6/1

11:00

Şükran Nihan Şen

0

:

2

Işıl Ercan

A

0/6 - 1/6

14:00

Pınar Apaydın Boso

0

:

2

Dinemis Budak

C

0/6 - 1/6

15:00

Ebru Aslan

0

:

2

Burcu Öztekin

D

3/6 - 2/6

16:00

Zeynep Küçükakdere

0

:

2

Seda Gür Yenilmez

B

0/6 - 1/6

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadınlar 3. Hafta Maçları

Saat

13 Nisan Cumartesi

Grup

Sonuç

10:00

Seda Gür Yenilmez

2

:

1

Derya Salur

B

3/6 - 7/6 - 10/7

12:00

Burcu Öztekin

0

:

2

Sevdiye Öztürk

D

2/6 - 0/6

13:00

Leyla Çiler Kan

1

:

2

Pınar Apaydın Boso

C

4/6 - 7/5 - 3/10

14:00

Işıl Ercan

2

:

0

Canan Ökten

A

6/0 - 6/1

15:00

Şükran Nihan Şen

0

:

2

Hazal Ertüzün

A

0/6 - 0/6

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadınlar Çeyrek Final Maçları

 

Saat

20 Nisan Cumartesi

Tur

Sonuç

11:00

Hazal Ertüzün

2

:

0

Derya Salur

ÇF

6/3 - 6/1

12:00

Dinemis Budak

2

:

0

Burcu Öztekin

ÇF

6/1 - 6/1

13:00

Seda Gür Yenilmez

0

:

2

Işıl Ercan

ÇF

1/6 - 0/6

14:00

Sevdiye Öztürk

2

:

0

Pınar Apaydın Boso

ÇF

6/3 - 6/4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadınlar Yarı Final Maçları

 

Saat

28 Nisan Pazar

Tur

Sonuç

10:00

Hazal Ertüzün

2

:

Dinemis Budak

YF

6/1 - 6/0

11:00

Işıl Ercan

 2

:

Sevdiye Öztürk

YF

Işıl Ercan (WO)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadınlar 3. Lük ve Final

 

Saat

11 Mayıs Cumartesi

Tur

Sonuç

10:00 

Dinemis Budak

 2

:

Sevdiye Öztürk

3. Lük

6/3 - 6/0

11:00 

Hazal Ertüzün

 2

:

Işıl Ercan

Final

6/3 - 6/1

 

10.04.2018