Tenis Fikstür ve Program

Maç No

Erkekler 1. Tur Maçları

1

Tuğrul Nakipoğlu (1)

 

:

 

Bye

2

Bülent Esmer

1

:

2

Kazım Feritoğlu

3

Orhan Aslan

2

:

0

Tuğberk Attar

4

Tayfun Akkuş

2

:

0

Kaan Tuncalı

5

Mehmet Türk

2

:

0

İsmail Ölmez

6

Necati Doğan Altın

2

:

0

Güneş Erverdi

7

Anıl çınar

0

:

2

Ozan Çangara

8

Zafer Karabaşoğlu (4)

2

:

0

Aytaç Gazioğlu

9

Murat Hatipoğlu (3)

 

:

 

Bye

10

Ekrem Kuralay

2

:

0

Hakan Ulu

11

H. Erin Şenol

2

:

0

Aytekin Aşan

12

Önder Erol

2

:

0

Sinan Kaptan

13

M. Fırat Turgay

2

:

0

Aleaddin Ertem

14

Ahmet Erdinç Ayar

2

:

0

Hasan Doğan

15

Aydoğan Atlı

2

:

0

Serkan Ayhan

16

Sunay Çalışır (2)

 

:

 

Bye

Maç No

Erkekler 2. Tur Maçları

17

Tuğrul Nakipoğlu

2

:

0

Kazım Feritoğlu

18

Orhan Aslan

0

:

2

Tayfun Akkuş

19

Mehmet Türk

1

:

2

Necati Doğan Altın

20

Ozan Çangara

0

:

2

Zafer Karabaşoğlu

21

Murat Hatipoğlu

2

:

0

Ekrem Kuralay

22

H. Erin Şenol

0

:

2

Önder Erol

23

M. Fırat Turgay

2

:

0

Ahmet Erdinç Ayar

24

Aydoğan Atlı

0

:

2

Sunay Çalışır

Maç No

Erkekler Çeyrek Final Maçları

25

Tuğrul Nakipoğlu

2

:

0

Tayfun Akkuş

26

Necati Doğan Altın

0

:

2

Zafer Karabaşoğlu

27

Murat Hatipoğlu

2

:

0

Önder Erol

28

M. Fırat Turgay

0

:

2

Sunay Çalışır

Maç No

Erkekler Yarı Final Maçları

29

Tuğrul Nakipoğlu

 2

:

Zafer Karabaşoğlu

30

Murat Hatipoğlu

 2

:

Sunay Çalışır

Maç No

Erkekler 3. lük ve Final Maçları

31

Zafer Karabaşoğlu

:

 0

Sunay Çalışır

32

Tuğrul Nakipoğlu

:

 0

Murat Hatipoğlu

 

 

 

 

 

 

Maç No

Kadınlar 1. Tur Maçları

1

Sevdiye Öztürk (1)

 

:

 

Bye

2

Burcu Selçuk

0

:

2

Aslıhan Kurultay

3

Dinemis Budak

 

:

 

Bye

4

Ece Astunç

 

:

 

Bye

5

Burcu Öztekin

 

:

 

Bye

6

Seda Gür Yenilmez

 

:

 

Bye

7

Derya Salur

2

:

0

Esengül Tırpancı

8

Işıl Ercan

 

:

 

Bye

Maç No

Kadınlar Çeyrek Final

9

Sevdiye Öztürk

1

:

2

Aslıhan Kurultay

10

Dinemis Budak

2

:

0

Ece Astunç

11

Burcu Öztekin

1

:

2

Seda Gür Yenilmez

12

Derya Salur

0

:

2

Işıl Ercan

Maç No

Kadınlar Yarı Final

13

Aslıhan Kurultay

2

:

0

Dinemis Budak

14

Seda Gür Yenilmez

0

:

2

Işıl Ercan

 

Kadınlar 3. lük ve Final

15

Dinemis Budak

2

:

Seda Gür Yenilmez

16

Aslıhan Kurultay

1

:

Işıl Ercan

 

Saat

7 NİSAN CUMARTESİ

Detay

Sonuç

10:00

Bülent Esmer

:

Kazım Feritoğlu

1. Tur

2/6 - 6/4 - 5/10

11:00

Orhan Aslan

:

Tuğberk Attar

1. Tur

Orhan Aslan (WO)

12:00

Tayfun Akkuş

:

Kaan Tuncalı

1. Tur

6/3 - 6/2

13:00

Mehmet Türk

:

İsmail Ölmez

1. Tur

6/2 - 6/1

14:00

Necati Doğan Altın

:

Güneş Erverdi

1. Tur

6/4 - 6/1

15:00

Anıl çınar

:

Ozan Çangara

1. Tur

4/6 - 2/6

16:00

Zafer Karabaşoğlu

:

Aytaç Gazioğlu

1. Tur

Zafer Karabaşoğlu (WO)

 

 

 

 

 

 

Saat

8 NİSAN PAZAR

Detay

Sonuç

10:00

H. Erin Şenol

:

Aytekin Aşan

1. Tur

6/3 - 6/2

11:00

Ekrem Kuralay

:

Hakan Ulu

1. Tur

6/2 - 6/1

12:00

Önder Erol

:

Sinan Kaptan

1. Tur

6/4 - 6/4

13:00

M. Fırat Turgay

:

Aleaddin Ertem

1. Tur

6/0 - 6/1

14:00

Ahmet Erdinç Ayar

:

Hasan Doğan

1. Tur

A. Erdinç Ayar (WO)

15:00

Aydoğan Atlı

:

Serkan Ayhan

1. Tur

6/3 - 6/4

16:00

Burcu Selçuk

:

Aslıhan Kurultay

1. Tur

0/6 - 2/6

17:00

Derya Salur

:

Esengül Tırpancı

1. Tur

6/1 - 6/0

 

 

 

 

 

 

Saat

14 NİSAN CUMARTESİ

Detay

Sonuç

10:00

Tuğrul Nakipoğlu

:

Kazım Feritoğlu

2. Tur

Ertelendi

11:00

Orhan Aslan

:

Tayfun Akkuş

2. Tur

2/6 - 2/6

12:00

Mehmet Türk

:

Necati Doğan Altın

2. Tur

6/2 - 2/6 - 8/10

13:00

H. Erin Şenol

:

Önder Erol

2. Tur

2/6 - 0/6

14:00

Sevdiye Öztürk

:

Aslıhan Kurultay

Çeyrek F

3/6 - 6/4 - 4/10

15:00

Dinemis Budak

:

Ece Astunç

Çeyrek F

7/6 - 6/0

Saat

15 NİSAN PAZAR

Detay

Sonuç

10:00

Murat Hatipoğlu

:

Ekrem Kurulay

2. Tur

6/2 - 6/1

11:00

Aydoğan Atlı

:

Sunay Çalışır

2. Tur

Sunay Çalışır (WO)

12:00

M. Fırat Turgay

:

Ahmet Erdinç Ayar

2. Tur

6/4 - 6/4

13:00

Ozan Çangara

:

Zafer Karabaşoğlu

2. Tur

2/6 - 3/6

14:00

Burcu Öztekin

:

Seda Gür Yenilmez

Çeyrek F

6/4 - 1/6 - 5/10

15:00

Derya Salur

:

Işıl Ercan

Çeyrek F

0/6 - 2/6

 

 

 

 

 

 

Saat

5 MAYIS CUMARTESİ

Detay

Sonuç

10:00

Aslıhan Kurultay

:

Dinemis Budak

Yarı F

7/6 - 6/3

11:00

Seda Gür Yenilmez

:

Işıl Ercan

Yarı F

1/6 - 1/6

13:00

Tuğrul Nakipoğlu

:

Kazım Feritoğlu

2. Tur

Tuğrul Nakipoğlu (WO)

 

 

 

 

 

 

Saat

6 MAYIS PAZAR

Detay

Sonuç

10:00

Tuğrul Nakipoğlu

:

Tayfun Akkuş

Çeyrek F

6/2 - 6/1

11:00

Murat Hatipoğlu

:

Önder Erol

Çeyrek F

6/1 - 6/4

13:00

Necati Doğan Altın

:

Zafer Karabaşoğlu

Çeyrek F

Zafer Karabaşoğlu (WO)

14:00

M. Fırat Turgay

:

Sunay Çalışır

Çeyrek F

2/6 - 1/6

 

 

 

 

 

 

Saat

13 MAYIS MAYIS PAZAR

Detay

Sonuç

10:00

Tuğrul Nakipoğlu

:

Zafer Karabaşoğlu

Yarı F

6/3 - 6/4 

11:00

Murat Hatipoğlu

:

Sunay Çalışır

Yarı F

6/3 - *(5/3)

 

 

 

 

 

 

Saat

20 MAYIS PAZAR

Detay

Sonuç

14:00

Zafer Karabaşoğlu

:

Sunay Çalışır

3. Lük

Zafer Karabaşoğlu (WO)

15:00

Tuğrul Nakipoğlu

:

Murat Hatipoğlu

Final

7/5 - 7/6

16:00

Dinemis Budak

:

Seda Gür Yenilmez

3. Lük

3/6 - 6/1 - 10/5

17:00

Aslıhan Kurultay

:

Işıl Ercan

Final

 6/4 - 2/6 - 3/10


* Yarı final maçında Sunay Çalışır 2. sette sakatlığı dolayısıyla turnuvadan çekilmiştir.

10.04.2018