Program ve Sonuçlar

23 Mart 2019 Cumartesi

 

Saat

Maç

Grup

Maç Numarası

11:30

ANADOLU SİGORTA

3

:

2

ŞİŞECAM HAYATA CAM KAT

Erkekler

1

13:00

ANADOLU SİGORTA

0

:

3

MALTEPE

Kadınlar A

2

14:30

(H) TEKVOLOJİ

3

:

0

CAM KIRIKLARI

Kadınlar A

3

16:00

DİTKOB

3

:

1

İŞ YATIRIM&İŞ PORTFÖY

Kadınlar B

4

 

 

 

 

 

 

 

 

24 Mart 2019 Pazar

 

Saat

Maç

Grup

Maç Numarası

10:00

MALTEPE

3

:

2

DİTKOB

Erkekler

5

 

 

 

 

 

 

 

 

07 Nisan 2019 Pazar

 

Saat

Maç

Grup

Maç Numarası

10:00

ŞİŞECAM HAYATA CAM KAT

3

:

2

DİTKOB

Erkekler

6

11:30

ANADOLU SİGORTA

0

:

3

MALTEPE

Erkekler

7

13:00

CAM KIRIKLARI

0

:

3

MALTEPE

Kadınlar A

8

14:30

TEKVOLOJİ

3

:

1

ANADOLU SİGORTA

Kadınlar A

9

16:00

DİTKOB

3

:

0

MİLLİ REASÜRANS

Kadınlar B

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 Nisan 2019 Cumartesi

 

Saat

Maç

Grup

Maç Numarası

10:30

İŞ YATIRIM&İŞ PORTFÖY

3

:

0

MİLLİ REASÜRANS

Kadınlar B

11

12:00

CAM KIRIKLARI

0

:

3

ANADOLU SİGORTA

Kadınlar A

12

15:30

MALTEPE

3

:

0

TEKVOLOJİ

Kadınlar A

13

17:00

(H) DİTKOB

3

:

0

ANADOLU SİGORTA

Erkekler

14

18:30

MALTEPE

3

:

0

ŞİŞECAM HAYATA CAM KAT

Erkekler

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 Nisan 2019 Cumartesi

 

Saat

Maç

Grup

Maç Numarası

10:00

MALTEPE

 

:

 

BYE.

Kadınlar Ç.F.

16

11:30

MİLLİ REASÜRANS

 

:

 

TEKVOLOJİ

Kadınlar Ç.F.

17

13:00

MALTEPE

 

:

 

ANADOLU SİGORTA

Yarı Final

18

14:30

ŞİŞECAM HAYATA CAM KAT

 

:

 

DİTKOB

Yarı Final

19

16:00

DİTKOB

 

:

 

CAM KIRIKLARI

Kadınlar Ç.F.

20

17:30

ANADOLU SİGORTA

 

:

 

İŞ YATIRIM&İŞ PORTFÖY

Kadınlar Ç.F.

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 Mayıs 2019 Pazar

 

Saat

Maç

Tur

Maç Numarası

10:00

KADINLAR 16.MAÇ GALİBİ

-

:

-

KADINLAR 17.MAÇ GALİBİ

Kadınlar Y.F.

22

11:30

KADINLAR 20.MAÇ GALİBİ

-

:

-

KADINLAR 21.MAÇ GALİBİ

Kadınlar Y.F.

23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FİNAL PROGRAMI (Daha sonra açıklanacaktır)

 

Saat

Maç

Tur

Maç Numarası

 

KADINLAR 22.MAÇ MAĞLUBU

-

:

-

KADINLAR 23.MAÇ MAĞLUBU

Kadınlar 3.’lük

24

 

KADINLAR 22.MAÇ GALİBİ

-

:

-

KADINLAR 23.MAÇ GALİBİ

Final

25

 

ERKEKLER 18.MAÇ MAĞLUBU

-

:

-

ERKEKLER 19.MAÇ MAĞLUBU

Erkekler 3.’lük

26

 

ERKEKLER 18.MAÇ GALİBİ

-

:

-

ERKEKLER 19.MAÇ GALİBİ

Final

27

 

30.03.2018