Futbol Grup Maçları Sonuçları

Futbol Program ve Sonuçlar

16 MART 2019 CUMARTESİ

Saat

 1. HAFTA

Grup

10:00

İÇOB

1

:

4

Maltepe

C

11:15

Kapalıçarşı - İşmer

11

:

0

DBOB Fraud Team

F

12:30

İnsan Kaynakları

8

:

2

Finansal Analiz

H

13:45

Galata Ticari

1

:

2

TKKİTB

C

15:00

Anadolu Hayat Emeklilik

9

:

2

PS United

B

16:15

Zincirlikuyu

2

:

3

Fatih

H

17:30

Bolu

15

:

3

Kayaspor

F

 

 

 

 

 

 

 

17 MART 2019 PAZAR

Saat

 1. HAFTA

Grup

10:00

Şişecam T. Satınalma

1

:

7

İmes

A

11:15

U-65 Emekliler

2

:

12

Kobi Tahsis

A

12:30

B.T.O.B

3

:

6

Parmakkapı

B

13:45

İş Birliği

0

:

3

Anadolu Sigorta (H)

E

15:00

İş Nakdi Gayrinakdi

1

:

9

Milli Reasürans

E

16:15

Erişim A

5

:

9

Hukuk Müşavirliği

C

17:30

Erişim B

0

:

3

Camiş Ambalaj (H)

D

18:45

İş Atlas

3

:

5

Paşabahçe Mağazaları

B

 

 

 

 

 

 

 

19 MART 2019 SALI

Saat

1. HAFTA

Grup

20:15

Şaşkınbakkal

1

:

4

Şişecam BTTM

D

21:30

Şişecam

5

:

4

Softtech FC

D

 

 

 

 

 

 

 

20 MART 2019 ÇARŞAMBA

Saat

1. HAFTA

Grup

20:30

Atletico Vay Babo

7

:

10

Tutom City

G

 

 

 

 

 

 

 

21 MART 2019 PERŞEMBE

Saat

1. HAFTA

Grup

20:15

İş GYO

5

:

3

Reykjavik İÖİ

E

21:30

Bilgi Teknolojileri

22

:

1

Mahmutpaşa

G

 

 

 

 

 

 

 

23 MART CUMARTESİ

Saat

2. HAFTA

Grup

10:00

TKKİTB

9

:

4

Erişim A

C

11:15

İşler Güçler

3

:

18

Bolu

F

12:30

(H) Şişecam BTTM

3

:

0

Erişim B

D

13:45

Camiş Ambalaj

2

:

2

Şişecam

D

15:00

Anadolu Sigorta

22

:

1

İş Nakdi Gayrinakdi

E

16:15

Karagümrük

5

:

0

U-65 Emekliler

A

17:30

Hukuk Müşavirliği

4

:

2

İÇOB

C

 

Kayaspor

0

:

3

Kapalıçarşı - İşmer (H)

F

 

 

 

 

 

 

 

24 MART PAZAR

Saat

2. HAFTA

Grup

10:00

PS United

4

:

16

B.T.O.B

B

11:15

Parmakkapı

6

:

4

İş Atlas

B

12:30

(H) ekonomi.isbank

3

:

0

Atletico Vay Babo

G

13:45

Maltepe

9

:

3

Galata Ticari

C

15:00

Milli Reasürans

19

:

2

İş GYO

E

16:15

Kurumsal İletişim

4

:

2

Zincirlikuyu

H

17:30

Softtech FC

5

:

5

Şaşkınbakkal

D

18:45

Kobi Tahsis

5

:

1

Şişecam T.Satınalma

A

 

 

 

 

 

 

 

26 MART SALI

Saat

2. HAFTA

Grup

20:15

Paşabahçe Mağazaları

5

:

5

Anadolu Hayat Emeklilik

B

21:30

Tutom City

1

:

11

Bilgi Teknolojileri

G

 

 

 

 

 

 

 

27 MART ÇARŞAMBA

Saat

2. HAFTA

Grup

20:15

Reykjavik İÖİ

5

:

3

İş Birliği

E

21:30

Fatih

1

:

11

İnsan Kaynakları

H

 

 

 

 

 

 

 

28 MART PERŞEMBE

Saat

3. HAFTA

Grup

20:15

İş Nakdi Gayrinakdi

3

:

9

İş GYO

E

21:30

Kapalıçarşı - İşmer

17

:

1

İşler Güçler

F

 

 

 

 

 

 

 

29 MART CUMA

Saat

3. HAFTA

Grup

20:15

Bilgi Teknolojileri

7

:

3

ekonomi.isbank

G

21:30

Şişecam T. Satınalma

4

:

7

Karagümrük

A

 

 

 

 

 

 

 

30 MART CUMARTESİ

Saat

 3. HAFTA

Grup

10:00

Mahmutpaşa

2

:

7

Tutom City

G

11:15

Finansal Analiz

2

:

6

Fatih

H

12:30

İş Birliği

3

:

12

Milli Reasürans

E

13:45

İnsan Kaynakları

8

:

1

Kurumsal İletişim

H

15:00

İş Atlas

9

:

3

Anadolu Hayat Emeklilik

B

16:15

Maltepe

8

:

1

Hukuk Müşavirliği

C

17:30

Şişecam

4

:

2

Şaşkınbakkal

D

18:45

B.T.O.B

7

:

5

Paşabahçe Mağazaları

B

20:00

Camiş Ambalaj

7

:

3

Şişecam BTTM

D

 

(H) DBOB Fraud Team

3

:

0

Kayaspor

F

 

 

 

 

 

 

 

2 NİSAN SALI

Saat

3. HAFTA

Grup

20:15

Galata Ticari

6

:

4

Erişim A

C

21:30

İÇOB

5

:

3

TKKİTB

C

 

 

 

 

 

 

 

3 NİSAN ÇARŞAMBA

Saat

3. HAFTA

Grup

20:15

İmes

2

:

3

Kobi Tahsis

A

21:30

Erişim B

0

:

3

Softtech FC (H)

D

 

 

 

 

 

 

 

4 NİSAN PERŞEMBE

Saat

3. HAFTA

Grup

20:15

(H) Anadolu Sigorta

3

:

0

Reykjavik İÖİ

E

21:30

Parmakkapı

11

:

6

PS United

B

 

 

 

 

 

 

 

6 NİSAN CUMARTESİ

Saat

 4. HAFTA

Grup

10:00

U-65 Emekliler

1

:

12

İmes

A

11:15

Zincirlikuyu

0

:

3

İnsan Kaynakları (H)

H

12:30

Şaşkınbakkal

1

:

13

Camiş Ambalaj

D

13:45

İş Atlas

2

:

3

B.T.O.B

B

15:00

Karagümrük

3

:

2

Kobi Tahsis

A

16:15

TKKİTB

4

:

2

Hukuk Müşavirliği

C

17:30

Galata Ticari

2

:

1

İÇOB

C

18:45

(H) Şişecam

3

:

0

Erişim B

D

 

 

 

 

 

 

 

7 NİSAN PAZAR

Saat

 4. HAFTA

Grup

10:00

ekonomi.isbank

7

:

2

Mahmutpaşa

G

11:15

Atletico Vay Babo

5

:

8

Bilgi Teknolojileri

G

12:30

Softtech FC

2

:

2

Şişecam BTTM

D

13:45

Milli Reasürans

4

:

3

Reykjavik İÖİ

E

15:00

Anadolu Hayat Emeklilik

4

:

1

Parmakkapı

B

16:15

(H) Paşabahçe Mağazaları

3

:

0

PS United

B

17:30

İş GYO

4

:

13

Anadolu Sigorta

E

18:45

İş Nakdi Gayrinakdi

5

:

3

İş Birliği

E

 

 

 

 

 

 

 

9 NİSAN SALI

Saat

4. HAFTA

Grup

20:15

Erişim A

3

:

20

Maltepe

C

21:30

Kurumsal İletişim

6

:

3

Finansal Analiz

H

 

 

 

 

 

 

 

10 NİSAN ÇARŞAMBA

Saat

4. HAFTA

Grup

20:15

İşler Güçler

1

:

5

DBOB Fraud Team

F

21:30

Bolu

1

:

23

Kapalıçarşı - İşmer

F

 

 

 

 

 

 

 

13 NİSAN CUMARTESİ

Saat

5. HAFTA

Grup

10:00

İÇOB

0

:

3

Erişim A (H)

C

11:15

Şişecam T. Satınalma

1

:

3

U-65 Emekliler

A

12:30

İmes

0

:

3

Karagümrük (H)

A

13:45

DBOB Fraud Team

6

:

4

Bolu

F

15:00

Hukuk Müşavirliği

6

:

3

Galata Ticari

C

16:15

Reykjavik İÖİ

3

:

3

İş Nakdi Gayrinakdi

E

17:30

Erişim B

0

:

3

Şaşkınbakkal (H)

D

 

 

 

 

 

 

 

14 NİSAN PAZAR

Saat

5. HAFTA

Grup

10:00

Mahmutpaşa

0

:

3

Atletico Vay Babo (H)

G

11:15

Tutom City

5

:

8

ekonomi.isbank

G

12:30

Parmakkapı

0

:

3

Paşabahçe Mağazaları (H)

B

13:45

Fatih

2

:

5

Kurumsal İletişim

H

15:00

Anadolu Sigorta

5

:

4

Milli Reasürans

E

16:15

Maltepe

13

:

2

TKKİTB

C

17:30

İş Birliği

0

:

3

İş GYO (H)

E

18:45

PS United

0

:

3

İş Atlas (H)

B

 

Kayaspor

0

:

3

İşler Güçler (H)

F

 

 

 

 

 

 

 

16 NİSAN SALI

Saat

5. HAFTA

Grup

20:15

Şişecam BTTM

3

:

2

Şişecam

D

21:30

Camiş Ambalaj

7

:

2

Softtech FC

D

 

 

 

 

 

 

 

17 NİSAN ÇARŞAMBA

Saat

5. HAFTA

Grup

20:15

B.T.O.B

2

:

3

Anadolu Hayat Emeklilik

B

21:30

Finansal Analiz

0

:

3

Zincirlikuyu (H)

H

 

23.03.2018