Futbol Grup Maçları Sonuçları

Futbol Program ve Sonuçlar

17 MART 2018 CUMARTESİ

Saat

 1. HAFTA

Grup

10:00

Sultanhamam

3

:

5

FC Sermaye Piyasaları

D

11:15

Seyrantepe&Bolu

4

:

4

Anadolu Sigorta

C

12:30

Şişecam BTM

3

:

5

Maslak Ticari

H

13:45

B.T.O.B

4

:

1

Softtech FC

E

15:00

İçmeler Tuzla

0

:

3

Dış Ticaret Opr. (H)

E

16:15

Maltepe

4

:

1

Çek-Senet

A

17:30

Pang6

2

:

0

Fiyatlama's Old Boys

B

 

 

 

 

 

 

 

18 MART 2018 PAZAR

Saat

 1. HAFTA

Grup

10:00

Anadolu Hayat Emeklilik

1

:

4

Camiş Ambalaj

E

11:15

Dudullu Ticari

1

:

9

İşmer

A

12:30

ekonomi.isbank

4

:

2

PKITB

H

13:45

Paşabahçe Mağazaları A

4

:

9

Ataşehir

D

15:00

Teşvikiye

8

:

4

U-60 Emekliler

C

16:15

Kurumsal Uyum

1

:

10

Milli Reasürans

B

17:30

Şaşkınbakkal

0

:

13

İnsan Kaynakları

B

18:45

Bilgi Teknolojileri

8

:

1

Zincirlikuyu+Ticari

G

 

 

 

 

 

 

 

20 MART 2018 SALI

Saat

1. HAFTA

Grup

20:15

FC Merter

1

:

7

Hukuk Müşavirliği

G

21:30

Çiftlik Bağcılar

1

:

2

Reykjavik

D

 

 

 

 

 

 

 

21 MART 2018 ÇARŞAMBA

Saat

1. HAFTA

Grup

20:15

Erişim A

4

:

1

Erişim B

F

21:30

Çağlayan

2

:

19

Oto Sanayi

F

 

 

 

 

 

 

 

22 MART 2018 PERŞEMBE

Saat

1. HAFTA

Grup

20:15

Şişecam A

4

:

1

Maxitech

A

21:30

Gebze Ticari

9

:

1

Kobi Tahsis

C

 

 

 

 

 

 

 

24 MART 2018 CUMARTESİ

Saat

 2. HAFTA

Grup

10:00

Dış Ticaret Operasyonları

4

:

2

B.T.O.B

E

11:15

Paşabahçe Mağazaları C

0

:

2

Hukuk Müşavirliği

G

12:30

FC Sermaye Piyasaları

4

:

4

Çiftlik Bağcılar

D

13:45

BKKOB

11

:

1

Çağlayan

F

15:00

Maslak Ticari

5

:

5

ekonomi.isbank

H

16:15

İnsan Kaynakları

17

:

0

Pang6

B

17:30

Milli Reasürans

13

:

1

Şaşkınbakkal

B

18:45

İşmer

6

:

0

Maltepe

A

 

 

 

 

 

 

 

25 MART 2018 PAZAR

Saat

 2. HAFTA

Grup

10:00

PKITB

5

:

1

Bayrampaşa FC

H

11:15

Maxitech

1

:

4

Dudullu Ticari

A

12:30

Reykjavik

3

:

5

Paşabahçe Mağazaları A

D

13:45

Teşvikiye

5

:

4

Seyrantepe&Bolu

C

15:00

Fiyatlama's Old Boys

1

:

3

Kurumsal Uyum

B

16:15

Çek-Senet

0

:

1

Şişecam A

A

17:30

U-60 Emekliler

2

:

2

Kobi Tahsis

C

18:45

Oto Sanayi

5

:

5

Erişim A

F

20:00

Gebze Ticari

1

:

16

Anadolu Sigorta

C

 

 

 

 

 

 

 

27 MART 2018 SALI

Saat

 2. HAFTA

Grup

20:15

Softtech FC

7

:

1

Anadolu Hayat Emeklilik

E

21:30

(H) Camiş Ambalaj

3

:

0

İçmeler Tuzla

E

 

 

 

 

 

 

 

28 MART 2018 ÇARŞAMBA

Saat

 2. HAFTA

Grup

20:15

Ataşehir

19

:

3

Sultanhamam

D

21:30

Bilgi Teknolojileri

6

:

3

FC Merter

 G

 

 

 

 

 

 

 

31 MART 2018 CUMARTESİ

Saat

 3. HAFTA

Grup

10:00

Sultanhamam

:

 4

Çiftlik Bağcılar

D

11:15

Pang6

:

 4

Kurumsal Uyum

B

12:30

Maltepe

:

 2

Şişecam A

A

13:45

Anadolu Sigorta

16 

:

 1

Kobi Tahsis

C

15:00

Erişim B

:

 10

Oto Sanayi

F

16:15

Erişim A

:

 6

BKKOB

F

17:30

İçmeler Tuzla

:

 3

B.T.O.B (H)

E

18:45

Anadolu Hayat Emeklilik

:

 5

Dış Ticaret Operasyonları

E

 

 

 

 

 

 

 

1 NİSAN 2018 PAZAR

Saat

 3. HAFTA

Grup

10:00

Zincirlikuyu+Ticari

:

 7

Paşabahçe Mağazaları C

 G

11:15

Dudullu Ticari

:

 4

Çek-Senet

A

12:30

Teşvikiye

:

 5

Gebze Ticari

C

13:45

(H) Ataşehir

:

 0

Reykjavik

D

15:00

Bayrampaşa FC

:

 2

ekonomi.isbank

H

16:15

İnsan Kaynakları

:

 1

Milli Reasürans

B

17:30

Hukuk Müşavirliği

:

 1

Bilgi Teknolojileri

G

18:45

Camiş Ambalaj

:

 2

Softtech FC

E

20:00

İşmer

:

 5

Maxitech

A

 

 

 

 

 

 

 

3 NİSAN 2018 SALI

Saat

 3. HAFTA

Grup

20:15

PKITB

:

 2

Şişecam BTM

H

21:30

Şaşkınbakkal

:

 1

Fiyatlama's Old Boys

B

 

 

 

 

 

 

 

4 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

Saat

 3. HAFTA

Grup

20:15

Seyrantepe&Bolu

10 

:

 0

U-60 Emekliler

C

21:30

Paşabahçe Mağazaları A

12 

:

 4

FC Sermaye Piyasaları

D

 

 

 

 

 

 

 

7 NİSAN 2018 CUMARTESİ

Saat

 4. HAFTA

Grup

10:00

Şişecam A

:

 7

İşmer

A

11:15

Maslak Ticari

:

 3

PKITB

H

12:30

Çek-Senet

:

 3

Maxitech

A

13:45

FC Sermaye Piyasaları

:

 8

Reykjavik

D

15:00

B.T.O.B

:

 2

Camiş Ambalaj

E

16:15

Şişecam BTM

:

 1

Bayrampaşa FC

H

17:30

Çağlayan

:

 18

Erişim A

F

18:45

BKKOB

11 

:

 4

Erişim B

F

 

 

 

 

 

 

 

8 NİSAN 2018 PAZAR

Saat

 4. HAFTA

Grup

10:00

Sultanhamam

:

 3

Paşabahçe Mağazaları A (H)

D

11:15

Hukuk Müşavirliği

:

 3

Zincirlikuyu+Ticari (H)

G

12:30

Seyrantepe&Bolu

:

 2

Gebze Ticari

C

13:45

Pang6

:

 6

Şaşkınbakkal

B

15:00

Fiyatlama's Old Boys

:

 3

Milli Reasürans (H)

B

16:15

Anadolu Sigorta

13 

:

 0

U-60 Emekliler

C

17:30

Kobi Tahsis

:

 2

Teşvikiye

C

18:45

Çiftlik Bağcılar

:

 18

Ataşehir

D

20:00

İçmeler Tuzla

:

 3

Anadolu Hayat Emeklilik (H)

E

 

 

 

 

 

 

 

10 NİSAN 2018 SALI

Saat

 4. HAFTA

Grup

20:15

Maltepe

1 

:

 5

Dudullu Ticari

A

21:30

Dış Ticaret Operasyonları

2 

:

 8

Softtech FC

E

 

 

 

 

 

 

 

11 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

Saat

 4. HAFTA

Grup

20:15

FC Merter

:

 3

Paşabahçe Mağazaları C

G

21:30

Kurumsal Uyum

:

 3

İnsan Kaynakları (H)

B

 

 

 

 

 

 

 

14 NİSAN 2018 CUMARTESİ

Saat

 5. HAFTA

Grup

10:00

Oto Sanayi

:

 5

BKKOB

F

11:15

Paşabahçe Mağazaları C

:

 5

Bilgi Teknolojileri

G

12:30

ekonomi.isbank

:

 0

Şişecam BTM

H

13:45

Dudullu Ticari

:

 3

Şişecam A

A

15:00

(H) Ataşehir

:

 0

FC Sermaye Piyasaları

D

16:15

(H) Softtech FC

:

 0

İçmeler Tuzla

E

17:30

Kobi Tahsis

:

 8

Seyrantepe&Bolu

C

18:45

(H) Erişim B

:

 0

Çağlayan

F

 

 

 

 

 

 

 

15 NİSAN 2018 PAZAR

Saat

 5. HAFTA

Grup

10:00

Şaşkınbakkal

2

:

0

Kurumsal Uyum

B

11:15

(H) Maxitech

3

:

0

Maltepe

A

12:30

Reykjavik

9

:

Sultanhamam

D

13:45

Camiş Ambalaj

10

:

1

Dış Ticaret Operasyonları

E

15:00

(H) A. Hayat Emeklilik

3

:

0

B.T.O.B

E

16:15

U-60 Emekliler

5

:

10

Gebze Ticari

C

17:30

(H) Paşabahçe Mağazaları A

3

:

0

Çiftlik Bağcılar

D

18:45

İnsan Kaynakları

13

:

0

Fiyatlama's Old Boys

B

20:00

(H) Milli Reasürans

3

:

0

Pang6

B

 

 

 

 

 

 

 

17 NİSAN 2018 SALI

Saat

 5. HAFTA

Grup

20:15

Anadolu Sigorta

14 

:

 2

Teşvikiye

C

21:30

İşmer

:

 3

Çek-Senet

A

 

 

 

 

 

 

 

18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

Saat

 5. HAFTA

Grup

20:15

(H) Zincirlikuyu+Ticari

3

:

0

FC Merter

G

21:30

Bayrampaşa FC

4

:

6

Maslak Ticari

H

 

 

23.03.2018