Program ve Sonuçlar

24 Mart 2019 Pazar

Saat

Maç

Grup

Maç No

12:30

OTOSANAYİ

62

 

37

KULE 15

B

1

13:45

FATİH BASKET

32

 

38

İŞNET

B

2

15:00

TSKB

22

 

24

ÇAYLAKLAR

A

3

16:15

ANADOLU SİGORTA

44

 

21

ŞİŞECAM 2

A

4

 

 

 

 

 

 

 

 

30 Mart 2019 Cumartesi

Saat

Maç

Grup

Maç No

14:30

ANADOLU SİGORTA

76

 

18

TSKB

A

5

15:45

RIHTIM KADIKÖY

68

 

22

ÇAYLAKLAR

A

6

17:00

ŞİŞECAM

56

 

42

BİLİŞİM

C

7

18:15

BLOCK CHAINS

58

 

52

FATİH BASKET

B

8

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Nisan 2019 Salı

Saat

Maç

Grup

Maç No

20:15

A.HAYAT EMEKLİLİK

0

 

20

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI (H)

C

9

21:30

İŞNET

29

 

64

OTOSANAYİ

B

10

 

 

 

 

 

 

 

 

6 Nisan 2019 Cumartesi

Saat

Maç

Grup

Maç No

10:00

KULE 15

23

 

51

İŞNET

B

11

11:15

OTOSANAYİ

51

 

30

BLOCK CHAINS

B

12

12:30

ŞİŞECAM 2

33

 

61

RIHTIM KADIKÖY

A

13

13:45

ÇAYLAKLAR

27

 

45

ANADOLU SİGORTA

A

14

15:00

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI

38

 

55

ŞİŞECAM

C

15

16:15

(H) BİLİŞİM

20

 

0

A.HAYAT EMEKLİLİK

C

16

 

 

 

 

 

 

 

 

16 Nisan 2019 Salı

Saat

Maç

Grup

Maç No

20:15

ŞİŞECAM 2

60

 

52

TSKB

A

17

21:30

RIHTIM KADIKÖY

48

 

35

ANADOLU SİGORTA

A

18

 

 

 

 

 

 

 

 

17 Nisan 2019 Çarşamba

Saat

Maç

Grup

Maç No

20:15

FATİH BASKET

54

 

80

OTOSANAYİ

B

19

21:30

BLOCK CHAINS

46

 

41

KULE 15

B

20

 

 

 

 

 

 

 

 

20 Nisan 2019 Cumartesi

Saat

Maç

Grup

Maç No

14:30

ÇAYLAKLAR

50

 

43

ŞİŞECAM 2

A

21

15:45

TSKB

29

 

85

RIHTIM KADIKÖY

A

22

17:00

BİLİŞİM

80

 

36

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI

C

23

18:45

(H) ŞİŞECAM

20

 

0

A:HAYAT EMEKLİLİK

C

24

 

 

 

 

 

 

 

 

24 Nisan 2019 Çarşamba

Saat

Maç

Grup

Maç No

20:15

KULE 15

41

 

54

FATİH BASKET

B

25

21:30

İŞNET

47

 

37

BLOCK CHAINS

B

26

 

 

 

 

 

 

 

 

28 Nisan 2019 Pazar

Saat

Maç

Tur

Maç No

10:00

(C1) ŞİŞECAM

50

 

40

ANADOLU SİGORTA (A2)

Ç.F.

30

11:15

(B2) İŞNET

23

 

52

BİLİŞİM (C2)

Ç.F.

28

12:30

(H) (B1) OTOSANAYİ

20

 

0

ÇAYLAKLAR (A3)

Ç.F.

29

13:45

(A1) RIHTIM KADIKÖY

76

 

30

BLOCK CHAINS (B3)

Ç.F.

27

 

 

 

 

 

 

 

 

4 Mayıs 2019 Cumartesi

Saat

Maç

Tur

Maç No

10:00

(27) RIHTIM KADIKÖY

50

 

61

BİLİŞİM (28)

Y.F.

31

11:15

(29) OTOSANAYİ

54

 

38

ŞİŞECAM (30)

Y.F.

32

 

 

 

 

 

 

 

 

10 Mayıs 2019 Cuma

Saat

Maç

Tur

Maç No

21:00 

BİLİŞİM

52

 

79

OTOSANAYİ

Final

33

22:00 

RIHTIM KADIKÖY

51

 

58

ŞİŞECAM

3.lük

34

 

28.03.2018